اطلاعیه: تماس سریع با ادمین موب وان : 09189401745

آخرین ارسالات انجمن
announcement
تبلیغات در موب وان
textsms

اموزش فکتوری رسیت مخفی گوشی های هواوی و برداشتن قفل پترن

تاریخ انتشار : ۱۴ دی ۱۳۹۴ - بازدید : 388 - موضوع :

سلام

اموزش فکتوری رسیت مخفی گوشی های هواوی و برداشتن قفل پترن دقت کنید با این روش تمامی اطلاعات شما در حافظه گوشی پاک خواهد شد برای این کار ابتدا باتری گوشی خود را در اورید یا باتری نداشت یا دسترسی نداشتین نمیخواد سپس بعد از ۲ دقیقه وصل کنید در مرحله بعد ولوم بالا + پاور را بفشارید .

 

huawei-hard-reset

 

توجه: بفرمایید که بعد از امدن ارم هووای دکمه پاور را رها کرده و فقط دکمه ولوم را همچنان نگه دارید اگر مراحل را به درستی انجام بدهید تصویر زیر نمایان میشود و در گوشی های جدید 3 تا نوشته هست

 

huawei-factory-reset

 
کلید های حرکتی ولوم های پایین و بالا . و کلید پاور به معنای تایید میباشد در بعضی گوشی ها کلید پایین برای حرکت و بالا برای تائید میباشد در مرحله بعد باید شما دو مرحله wipe انجام دهید بر روی wipe factory reset بروید و پاور بزنید و سپس کلمه yes را انتخاب کنید .
همین کار را با wipe cash نیز انجام دهید و سپس reboot کنید . تبریک قفل پترن شما باز شده است . و پس از چند دقیقه صبر کردن موبایل شما بالا خواهد امد .

نکته : برای ورود به محیط ریکاوری در برخی مدل های هووای به طور مثال y511 y600 این صورت میباشد که شما باید اول کلید پاور رو به مدت ۱ ثانیه نگه دارید و بعد هم زمان کلید های ولوم بالا و پایین رو نگه دارین و سپس طبق گفته های بالا وایپ ها را انجام دهید .

 

موب وان

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :
اشتراک گذاری
عادل منصوری - 1686 مقاله
درباره نویسنده : عادل هستم توسعه دهنده اندروید و علاقمند به دنیای موبایل و تعمیرات نرم افزاری کاربران موب وان طبق تجربه تیم تخصصی ما با کمترین هزینه در کوتاهترین زمان یک حرفه ای شوید جهت سفارش رام و مشکلات نرم افزاری موبایل با ما در تماس باشید .

ارسال دیدگاه

مطالب مرتبط

10 نوشته تصادفی
از ما حمایت کنید