نقل قول نوشته اصلی توسط admin نمایش پست ها
چیزی طول نمیکشه شما فقط بزن رو وایپ و خودش وایپ میکنه تیک چیزی رو نزن بعد رام کاستوم نصب کن
بله.به من در شخصی پیام دادن و من براشون توضیح دادم

نقل قول نوشته اصلی توسط navid76 نمایش پست ها
نصب کردم.همچی عالی بود.فقط یچیز.یکی اینکه گوگل پلی نداره و اگرم دانلودی از جای دیگه بزاری میگه متوقف شده.کاش میشد درست شه،یه مهم تر هم اینکه مسیج میفرسته،ولی مسیج نمیاد واسش.هم رو اپ خود رام،هم پیام رسانای دیگه مثل گو اس ام اس.
یچیز دیگه هم اینکه چجور اپدیت سیانوژن کنم؟میزنم برای چک کردن اپدیت ولی میگه اتصال به اینترنت خوب نیست.درحالی ک سرعت اینترنتم عالیه
فیلترشکنی چیزی باید فعال کنم؟
برای اضافه شدن برنامه های گوگل شما باید gapps رو از تاپیک زیر برای اندروید 6 دانلود کنید و از ریکاوری نصب کنید.
فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]

اسم ام اس اصلا نمیاد؟
یا اینکه میاد ولی نشون داده نمی شه؟ اگر اس ام اس در برنامه مسیج میاد ولی اعلان نداره که اطلاع رسانی کنه می تونید برید در تنظیمات برنامه مسیج و اونجا اعلان پیام رو روشن کنید یا در تنظیمت اعلان رو روشن و تنظیم کنید
اگر اعلان اس ام اس نمیاد بالای صفحه یا کلا اعلان هیچ برنامه ای بالا صفحه نمیاد یا تنظیماتی داره که باید انجام بشه یا اینکه مشکل رام هست و رام در این قسمت باگ داره چون این رام در نسخه آزمایشی هست
برای آپدیت هم فکر می کنم باید به وای فای باید متصل باشید احتمالا شما با نت خود گوشی کار می کنید