((به موب وان خوش آمدید تمام فایل های انجمن موب وان رایگان میباشند موب وان دارای نماد اعتماد و پشتیبانی انلاین 24 ساعته میباشد ))
آموزش کوک کردن رام های کاستوم بصورت حرفه ای با مدیران موب وان سایز صفحه نمایش:6.0 اینچ حافظه داخلی: 64 و 128 حافظه رم: 6 گیگ دوربین:دوگانه 12 مگاپیکسل سیستم عامل: اندروید 9.0 تراکم پیکسلی:537 PPI باتری:3500 میلی آمپر
کانال رسمی موب وان در تلگرام انلاک بوت لودر محل تبلیغات شما استخدام.همکاری نویسندگی
نمایش نتایج: از 11 به 12 از 12
  1. Top | #1
    مدیر کل سایت

شماره عضویت
    1
    عنوان کاربر
    بنیان گذار سایت
    مدل گوشی
    ??? ???
    تشکر شده 4,650 بار در 2,822 ارسال.

آموزش کوک کردن رام های کاستوم بصورت حرفه ای با مدیران موب وان

با سلام به همه دوستان عزیز که میخوان توی اندروید رشد کنند و یک حرفه ای باشند پس با مدیران موب وان همراه باشید

آموزش کوک کردن رام های کاستوم بصورت حرفه ای با مدیران سایت فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]

من کوک کردن رام های رسمی رو به کاستوم مخصوصا سونی رو هم براتون اموزش میدم البته نیاز به برنامه نویس حرفه ای یا ... وجود نداره

فقط از تجربیات خودم براتون میذارم از مبتدی تا حرفه ای شدن و کوک کردن رام

مثلا میتونید رام بصورت ftf رو به رام کاستوم تبدیل کنید

فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]

خوب بریم سراغ آموزش:

اول از همه اینکه این آموزش ها بصورت عمومی هست .

اگه میخواید بصورت حرفه ای باشید حتما به جمع مدیران سایت موب وان بپیوندید تا یک حرفه ای شوید

من از آموزش های آسون شروع میکنم و به سمت آموزش های سخت تر پیش میرم

قدم اول و کوک کردن رام خیلی مهم :

هیچ وقت قوانین رام رو زیر پا نذارید ادیت یا کپی مختصر نکنید چون هیچ وقت یک کوکر نمیشید و یک رام رو ادیت میکنید اسم رام رو بگید

قدم دوم:

باید خیلی صبور باشید و ذهن و افکار خوبی داشته باشی نگرش مثبت و هدف خوب داشته باشید و فرهنگ این کا رو هم داشته باشید

با 1 هفته 1 ماه هیچ وقت کوکر نمیشید من 3 یا 4 سال هست تو این کار هستم و اصلا حرفه ای نیستم و جو هم نمیگیرتم کوچیک شما هستم

قدم سوم :

یک رام از چندین پوشه تشکیل شده که شناسایی و وظیفه هر پوشه خیلی مهم هست

به اولین پوشه app رام سر میزنیم که تمامی برنامه ها در ان وجود دارند مسیر برید : System - app هر برنامه کار خاصی روی سیستم انجام میده

برای ادیت برنامه ها و کار با پوشه app از اموزش های زیر استفاده کنید

دوستان عزیز دیروز این اموزش رو شروع کردیم و به پوشه app رسیدیم اگر سوالی داشتید در خدمتیم

هر رام کاستوم از 2 یا 3 پوشه تشکیل شده مثلا پوشه
    META-INF که وظیفه آن کار اسکریپ نویس هست که در اینده به ان میپردازیم

اما پوشه بعدی رام system نام دارد که تمام رام ها این رو دارند که در سیستم پوشه های زیادی وجود دارند

پوشه های system یعنی: app,bin,etc,fonts,framework,lib,media,sd,usr,xbin, و فایل build.prop در پوشه app هستند

در اینده رام های اصلی با پسوند ftf رو با اموزش براتون میگم که چطور این پوشه ها رو از رام بکشید بیرون و اصلا رام اصلی رو با ریکاوری نصب کنید

اصلا
    فلش تولز یا ... هم لازم نیست بیخیال برنامه فلش تولز اینجوری رام اصلی رو در گوشیتون دارید بدون هیچ مشکلی

تصاویر رام بنده که استحراج کردم :

آموزش پوشه : app :
    تو پوشه app تمامی برنامه های گوشی که در لانچر یا ... میبینید و جود داره این برنامه ها هر شرکت یک اسم میذاره براشون

مثلا برنامه
    Bluetooth.apk که کار بلوتوث رو انجام میده یا Camera.apk که دوربین هست یا Settings.apk که تنظیمات گوشیتون هست و بقیه که هر کدوم کارهای خاص خودشون رو انجام میدن اما این برنامه ها رو چطور ادیت یا باز کنیم در بالا گفتم با برنامه ادیت که قبلا گذاشتم میتونید فایل های apk رو ادیت کنید حتی میتونید محتویات فایل ها رو نگاه و رینگتون عکس و ... ان ها رو ذخیره کنید

آموزش پوشه :bin :تو این پوشه تمامی فایل های سیستمی هست که هر کدوم وظیفه ای دارند و دسترسی میدن به بقیه مثلا ریکاوری تو این پوشه هست یا پوشه بوت انیمیشن که میگن صدای انیمیشن چی باشه یا کلا پوشه روت اینجا هست و برای روت کردن پوشه همیشه فایل ها رو باید اینجا بریزیم و ...

آموزش پوشه :etc : این پوشه تمامی xml با تصاویر و وای فای و اورکلاک و تنظیمات رام و صداهای رام وجود دارند که همگی وظیفه ای دارند

آموزش پوشه :fonts : این پوشه هم مشخصه دیگه که فونت ها در اینجان مثلا dorid arabic در رام 2.3 فونت فارسی هست یا در رام های بالاتر naskh چیه اون هست

آموزش پوشه :framework : این پوشه مغز رام هست و دستورات برنامه نویسی رام هاست و با برنامه نویسی جاوا نوشته شده و فایل فریم ورک هم اینجاست که تمام زیبایی رام در ان وجود داره قفل لاک اسکرین مخاطبین و ...

آموزش پوشه :lib : تمامی فایل های اجرایی برنامه ها در اینجا هستند مثلا لیب صدا کیبورد کویک پیک و بقیه که زیاد هستند

آموزش فایل build.prop : این فایل توی پوشه سیستم میباشد و توی پوشه bin هم برای هسته اصلی میباشد که بصورت تصویری گفتم چی هست

این فایل مخصوص اطلاعات رام و اسکریپ نویسی و تنظیمات رام میباشد

فایل :

آموزش پوشه :
    media :
    این پوشه تمامی صداهای زنگ در ان وجود داره بعضیا میگفتند زنگ ها چطور دربیاریم و بوت انیمیشن هم در این پوشه جا داره یا صدای بوت انیمیشن و ...

اما کسانی که کار با فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ] بلدنیستن من کاری میکنم که بدون اون برنامه فایل ها رو دیکامپایل یا استخراج و دوباره کامپایل یا بستن انجام بدید

این آموزش ادامه دارد پس همراه ما باشید در ضمن سوالی داشتید در خدمتیم

کپی کردن این مطالب فقط با منبع کامل فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ] و اسم برنامه نویس و کوکر رام فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ] مجاز هست

موب وان
    ویرایش توسط admin : 01-30-2015 در ساعت 08:28 PM

2. 11 کاربر مقابل از admin عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع