((به موب وان خوش آمدید تمام فایل های انجمن موب وان رایگان میباشند موب وان دارای نماد اعتماد و پشتیبانی انلاین 24 ساعته میباشد ))
تنظیم گرافیک اندروید با GLTools سایز صفحه نمایش:6.0 اینچ حافظه داخلی: 64 و 128 حافظه رم: 6 گیگ دوربین:دوگانه 12 مگاپیکسل سیستم عامل: اندروید 9.0 تراکم پیکسلی:537 PPI باتری:3500 میلی آمپر
کانال رسمی موب وان در تلگرام انلاک بوت لودر محل تبلیغات شما استخدام.همکاری نویسندگی
نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1
  1. Top | #1
    مدیر بخش

شماره عضویت
    1040
    عنوان کاربر
    مدیر بخش
    مدل گوشی
    Sony Xperia X
    تشکر شده 408 بار در 278 ارسال.

تنظیم گرافیک اندروید با GLTools

به نام خدا

سلام به همه دوستان موب وانی

امروز قصد دارم یک برنامه ی فوق العاده رو معرفی کنم که باهاش می تونید گرافیک محیط کاربری اندروید و بازی و برنامه ها رو تنظیم کرد

توجه:این برنامه نیازمند روت می باشد
    توجه:بنده در قبال خرابی گوشی شما مسٌولیتی ندارم

خوب خیلی واضح و روشن است که وقتی کیفیت می ره بالا سرعت میاد پایین و وقتی که کیفیت بیاد پایین سرعت می ره بالا
    این برنامه بیشتر برای کسانی که زیاد با گوشی خود بازی می کنن بدرد می خورد البته بقیه افراد هم می توانند از این برنامه استفاده کنند
    کار با برنامه یکم پیچیدست ولی اگه یکم انگلیسیتون خوب باشه و تجربه داشته باشید به راحتی با این برنامه می تونید کار کنید

برای کسانی که سخت افزار گوشیوشون ضعیف است بهتره که کیفیت رو بیارن پایین تا سرعت بره بالا و بازی یا برنامه مورد نظر روان تر اجرا بشه

توجه:قبل از نصب برنامه اینترنت خود را خاموش کنید حتی موقع وارد شدن به برنامه باید اینترنت خاموش باشد

آموزش نصب برنامه:

1-برنامه رو دانلود و نصب کنید
    2-برنامه رو باز کنید و دو تا تیک اول رو بزنید و تیک سوم رو بردارید
    3-حالا Install رو بزنید
    4-حالا پیغام دسترسی روت می دهد که باید موافقت رو بزنید
    5-حالا گوشی ریبوت می شود و بالا می آید و برنامه نصب می شود

آموزش حذف برنامه:

1-وارد برنامه شوید و دکمه منو گوشیتون رو بزنید و بعد گزینه Uninstall GLTools را انتخاب کنید
    2-گوشی ریبوت می شه و بالا میاد و برنامه حذف می شه
    3-حالا نوبت به خود برنامه می رسه که توی تنظیمات گوشی به راحتی می تونید حذف کنید مثل تمامی برنامه های دیگه

آموزش کاهش کیفیت گرافیک و افزایش سرعت با برنامه GLTools:

خوب وارد برنامه شوید و بازی و یا ... خود را انتخاب کنید
    گزینه Downscale textures رو انتخاب کنید
    داخل لیستی که باز می شود می تونید انتخاب کنید که چقدر کیفیت بیاد پایین و سرعت بره بالا-من آخرین گزینه رو پیشنهاد می کنم یعنی Limit to 1*1(البته برای من توی بازی های دیتا دار کاهش کیفیت دیده می شد و همین باعث افزایش سرعت می شد و داخل بازی های معمولی زیاد کیفیت نمیومد پایین ولی سرعت می رفت بالا)
    شما می توانید با توجه به سخت افزار گوشیتون تنظیم کنید

خلاصه مطلب

من درباره این برنامه زیاد توضیح نمی دم چون تایپیک طولانی می شه و بقیه راه رو به خودتون می سپارم.افزایش گرافیک رو هم که کار زیاد سختی نیست.خودتون باش ور برید همه چی رو حالیتون می شه ولی حواستون باشه که زیاده روی نکنید و به سخت افزار گوشیتون آسیب نزنید
    .
    .
    .
    .
    .
    امیدوار این برنامه مفید باشه براتون :)

حجم فایل=7.4mb------------------------------------------------------------------------فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]

2. 2 کاربر مقابل از glex عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع