موب وان مرجع تخصصی تعمیرات موبایل

آیفون7 با دوربین دوگانه و زوم اپتیکال LinX عرضه می شود

سلام و درود به همه موب وانی های عزیز

 

این روز ها شایعات درباره دوربین آیفون های آینده به دست ما می رسد. کارشناسان KGI خبر می دهند که آیفون های بعدی از دوربین دوگانه استفاده می کنند.اینطور که از خبر ها پیداست شرکت اپل, آیفون 7 و آیفون 7 پلاس را معرفی می کند و احتمال اینکه از دوربین دوگانه در آیفون 7 پلاس استفاده شود بیشتر است. شرکت اپل در سال 2015 برای اولین بار از دوربین 12 مگاپیکسلی در گوشی هوشمند خود یعنی Ipone 6s استفاده کرد و حالا نیز انگار قصد دارد یک انتقلابی در بخش دوربین گوشی های آیفون به راه بیندازد.

 

e13895d662c3da6c0f371646a88bd086_L

 

شرکت اچ تی سی برای اولین بار در ONE M8 از دوربین دوگانه استفاده کرد و شرکت ال جی نیز در V10 از دو دوربین در جلو گوشی استفاده کرد تا عکس های بهتر و عریض تری توسط این گوشی به ثبت برسد و باید بگوییم که این قابلیت بسیار خوب در V10 باعث شد که سلفی باز ها از این گوشی استقبال خوبی کنند.حالا اینطور که پیداست هم LG می خواهد در پرچمدار بعدی خود یعنی G5 از دوربین دوگانه استفاده کند و هم Apple در آیفون 7 و 7 پلاس. آیفون های بعدی از لنز شرکت LinX استفاده می کنند و برای اولین بار ما شاهد لنز دوگانه و زوم اپتیکال در آیفون ها خواهیم بود.

 

i1

 

اگر اپل در آیفون 7 از این فناوری استفاده کند این گوشی به راحتی می تواند تا 3 برابر بدون افت کیفیت زوم کند و عکس های بهتر و عریض تری به ثبت برساند و حتی ممکنه است فناوری های جدیدی نیز با این دوربین بیایند که مثل آن ها را در گوشی های دیگر شاهد نبودیم. البته ما تاکید می کنیم که این خبر ها هنوز در حد شایعه هستند و صحت آن ها معلوم نیست و منابع معتبر این خبر را تایید نکرده اند. با موب وان همراه باشید.

 

 

موب وان

دیدگاه‌ها (0)

  • دیدگاه های نامرتبط به مطلب تایید نخواهد شد.
  • از درج دیدگاه های تکراری و اسپم پرهیز نمایید.
  • هنگام ارسال دیدگاه از کلمات مناسب استفاده کنید.

*
*

>>>آموزش حذف گوگل اکانت FRP سامسونگ Samsung اندروید 10 تا مدل های 2020<<<مشاهده!
+