فایل فلش، حذف FRP، ترمیم سریال | موب وان

اندروید 5.0.1 برای Galaxy Alpha و Galaxy Note 2 در حال توسعه میباشد

بنام هدف

سامسونگ برای اکثر دستگاه های جدید خود اندروید 5 را ارایه کرده است، از گلکسی نوت 4 و گلکسی اس 5 تا گلکسی نوت 3 و گلکسی اس 4. خوشبختانه این به روزرسانی برای هر دو نسخه اگزینوس و اسنپدراگون این دستگاه ها در دسترس است و اگر هنوز به صورت OTA برای شما ارایه نشده است می توانید رام رسمی را دانلود و از طریق نرم افزار Odin دستگاه خود را به راحتی به اندروید 5 به روز کنید. اما در این بین اسم یکی از دستگاه های جذاب سامسونگ خالی است، گلکسی آلفا، اندروید 5 برای گلکسی آلفا ارایه می شود؟ برا فبلت قدیمی و دوست داشتنی سامسونگ یعنی گلکسی نوت 2 چطور؟

 

 

galaxy

 

 

گلکسی نوت 2 یکی از دستگاه های قدیمی سامسونگ به حساب می آید، مدل سال 2012 این شرکت که با اندروید 4.1.1 ارایه شد و حالا اندروید 4.4.2 دارد و شایعات می گویند به اندروید 5.0.1 هم به روز خواهد شد. سامسونگ هنوز به صورت رسمی تایید نکرده است اما در صفحه پشتیبانی سامسونگ فنلاند و دانمارک، اندروید 5.0.1 نسخه بعدی به روزرسانی گلکسی نوت 2 و البته گلکسی آلفا عنوان شده است. متاسفانه هنوز جزئیات دقیقی از زمان ارایه این به روزرسانی منتشر نشده است.

 

 

update galaxy

 

 

اگر به یاد داشته باشید قبلا از طریق سامسونگ فنلاند اندروید 5 برای گلکسی نوت 2 تایید شده بود اما سم موبایل می گوید منابع آن ها در سامسونگ هنوز تایید نکرده اند که اندروید 5 برای این دستگاه در دست توسعه باشد، چه برسد به اندروید 5.0.1! اما درباره گلکسی آلفا باید گفت هر چند سامسونگ تمرکز ویژه ای روی این دستگاه نداشت اما طبیعی است که انتظار حداقل یک به روزرسانی اساسی را داشته باشید و دور از انتظار نیست که در آینده نه چندان دوری، اندروید 5.0.1 را روی گلکسی آلفا ببینیم.

 

 

موب وان

دیدگاه‌ها (0)

  • -دیدگاه های نامرتبط به مطلب تایید نخواهد شد.
  • -از درج دیدگاه های تکراری و اسپم پرهیز نمایید.
  • -هنگام ارسال دیدگاه از کلمات مناسب استفاده کنید.

*
*

(((سرویس های:حذف می اکانت شیائومی ، رفع مشکلات آیکلاد و اپل آیدی ، حذف FRP و ترمیم سریال سامسونگ و... با بهترین قیمت)))آیدی تلگرام
+