تصاويری درز کرده از نسخه جديد سیستم عامل اندرويد

براساس تصاویری که توسط Android Police منتشر شده، سیستم‌عامل اندروید شاهد تغییرات اساسی در الگوی طراحی آیکون‌ها خواهد بود که برگرفته از نحوه‌ی طراحی تحت آیکون‌های سرویس‌ها و اپلیکیشن‌های تحت‌وب غول جستجو است. هرچند آیکون‌های جدید اپلیکیشن‌های اندروید از آیکونوگرافی اپلیکیشن‌های وب تبعیت خواهد کرد؛ اما از روی آن‌ها کپی نشده و شاهد تغییراتی در ظاهر آن‌ها خواهیم بود. البته استفاده از چنین الگویی در نسخه آینده اندروید قطعیت ندارد چراکه احتمالاً متخصصان گوگل در حال توسعه و کار روی این طرح‌ها هستند و در این صورت شاید شاهد برخی تغییرات یا استفاده از الگوهای دیگری در آیکون‌ها باشیم..

Leaked-screenshots-reveal-a-possible-upcoming-huge-Android-redesign1.jpg

با نگاه به تصویر بالا، می‌توان از تصمیم گوگل برای یک بازنگری کلی در ساختار ظاهری سیستم‌عامل اندروید آگاه شد. در داخل کمپانی گوگل، استایل جدید به کار برده شده در نسخه‌ی آتی با نام Moonshine شناخته می‌شود. در آیکون‌های جدید شاهد استفاده از سایه‌های تیره‌تر به‌همراه رنگ‌هایی با کنتراست بالا هستیم. همانطور که پیش‌تر نیز اشاره کردیم، علی‌رغم استفاده از الگوی طراحی آیکون‌های متعلق به اپلیکیشن‌های تحت‌وب، این آیکون‌ها دقیقاً شبیه و کپی به آیکون‌های مورد استفاده در سرویس‌های وب نیستند. تنها فاکتور زمان می‌تواند نتیجه‌ی این بازنگری کلی را مشخص کند.در تصویر زیر می‌توانید آیکون بازنگری شده‌ی اپلیکیشن‌هایی چون Play Music، Books، Movies، Google+، Calender، People، Chrome، Youtube، Maps، Gmail، Hangouts، Camera و PlayStore را مشاهده کنید.
Leaked-screenshots-reveal-a-possible-upcoming-huge-Android-redesign.jpg
برچسب‌ها:
shekoufeh

  نوشته‌های مرتبط

  دیدگاه‌ها

  *
  *

   adel پاسخ

   lممنون تو سایت phoneArena.com دیدم دنیا در حال پیشرفت هست واقعا عالیه

   و دوستان عزیز این سایت phoneArena.com میتونید مطالبش رو اینجا بزارید یکم خارجی میخواد بلد باشید میتونید یا با گوگل یا نرم افزار ها ترجمه کنید :yes:
   ممنون ازتون :-))