تصاویری مقایسه کیفیت صفحه نمایشXperia Z2 در مقابل برادرش Z

سلام با مقایسه کیفیت صفحه نمایش Z2 و Z در خدمتتون هستم

شروع ماموریت اصلی سونی موبایل بود تا بتواند با آن سهمی از بازار را به دست بگیرد و افکار را به سمت خود جذب کند . بازار به سرعت رو به جلو پیش می رفت و باور این موضوع سخت بود که این دستگاه فوق العاده محبوب حالا یک سالش شده است . پس از آن بود که این گوشی جای خود را به برادران جدید تر خود یعنی Z1 و Z2 داد .

Xperia-Z2-display-versus-Z_2

صفحه نمایش Xperia Z1 همانند برادر پیر تر خود مورد انتقاد بسیار زیادی واقع شد . شاید در فضای اینترنت مقایسه های زیادی از صفحه نمایش های Xperia Z1 و Xperia Z2 دیده باشید . اما شاید کسی به این موضوع نپرداخته باشد که صفحه نمایش جوان ترین عضو خانواده ی Z چگونه نسبت به قدیمی ترین برادر خود یعنی Z تکامل یافته است . در ادامه تصاویری از مقایسه ی صفحه نمایش این دو گوشی خواهید دید و پس از آن می فهمید که Z2 بهبود های زیادی را همچون کنتراست بهتر و دقت بیشتر رنگ ها به کاربران ارائه می دهدکه باعث می شود تصاویر طراوت و شادابی بیشتری را نسبت به قبل داشته باشند .

Xperia-Z2-display-versus-Z_1

Xperia-Z2-display-versus-Z_6

در زمینه ی زاویه دید می توان گفت که هیچ رقابتی بین این دو گوشی وجود ندارد ، چون تصاویر در Xperia Z همانند این است که کسی آن ها را شسته باشد و دلیل آن کنتراست بسیار پایین این صفحه نمایش می باشد !

عادل منصوری

عادل هستم توسعه دهنده اندروید و علاقمند به دنیای موبایل و تعمیرات نرم افزاری دوستان طبق تجربه تیم تخصصی ما با کمترین هزینه در کوتاهترین زمان یک حرفه ای شوید جهت سفارش رام های نایاب تمام برند ها و مشکلات نرم افزاری موبایل با ایدی تلگرام در زیر یا شماره های ما در تماس باشید.

نوشته‌های مرتبط

دیدگاه‌ها

*
*

    reza پاسخ

    مرسی عالی بود چقد تغییر کرده