راهی ساده برای مخفی کردن برنامه ها در IOS بدون جیلبریک

درود

راهی ساده برای مخفی کردن برنامه ها در IOS بدون جیلبریک با توجه به قابلیت های زیادی که به سیستم عامل ها هروزه اضافه میشود میتوانید به راحتی هر کدام از اپلیکیشن هایی را که میخواهید را از دید دیگران پنهان کنید . در صورتی که سیستم عامل 8.4 به بالاتر بروی دیوایس شما نصب می باشد،میتوانید از این قابلیت و ویژگی مفید استفاده کنید .

 

IOS

 

مرحله اول :بایداپلیکشن هایی که قصد دارید از صفحه اصلی خود پنهان کنید را در یک فولدر قرار دهید.

 

hidden1

 

 

مرحله دوم : اپلیکشنی که قصد دارید پنهان کنید را انتخاب کنید ، بعد از انتخاب به صفحه سوم فولدر منتقل کنید. برای اینکه اپلیکیشن به صفحات دیگر فولدر منتقل شود باید Drag &drop را انجام دهید.

 

hidden2

 

 

مرحله سوم : همزمان با انتقال اپلیکیشن به صفحه سوم فولدر ،دکمه هوم را فشار دهید .در این لحظه که به طور همزمان این عمل را انجام دهید ،اپلیکشن دلخواهی که انتخاب کرده اید محو میشود .

 

hidden3

 

 

اما بعد از پنهان کردن اپلیکیشن بازهم قابل دسترسی است . اما در این شرایط فقط خود کاربر از وجود آن اپلیکیشن باخبر است . برای دسترسی به اپلیکیشنی که Hide شده است ،کافی است که از Spotlight Search اسم اپلیکیشن را سرچ کنید تا امکان استفاده از برنامه برای شما فراهم شود.

 

عادل منصوری

عادل هستم توسعه دهنده اندروید و علاقمند به دنیای موبایل و تعمیرات نرم افزاری دوستان طبق تجربه تیم تخصصی ما با کمترین هزینه در کوتاهترین زمان یک حرفه ای شوید جهت سفارش رام های نایاب تمام برند ها و مشکلات نرم افزاری موبایل با ایدی تلگرام در زیر یا شماره های ما در تماس باشید.

نوشته‌های مرتبط

دیدگاه‌ها

*
*