موب وان مرجع تخصصی تعمیرات موبایل

ویژگی های خوبی که در iPhone 7 شاهد آن خواهیم بود

بنام خدا

اپل ادعا کرده است که قصد دارد پورت ۳.۵ میلی‌متری هدفون از آیفون ۷ را حذف کند. به این معنی است که کاربران میتوانند از پورت لایتنینگ برای هدفون استفاده کنند و جایگزینی برای پورت 3.5 میلی متری خواهد بود. هدف اپل از حذف این پورت ، کاهش ضخامت آیفون 7 نسبت به آیفون 6 اس می باشد

 

iPhone-7

 

در ادامه گزارشات سیستم صوتی مورد استفاده در آی فون 7 از ویژگی های جدید فناوری حذف نویزبرخوردار است . کیفیت این تکنولوژی همانند زمانی است که هدفون به دیوایس متصل است . اپل انتظار میرود شرکت هایی برای تولید لایتنینگ که از فناوری حذف نویز برخوردار باشد ، تحت فشار قرار دهد. با این حال ممکن است earpod همراه آیفون از این تکنولوژی پشتیبانی نکند . اما اپل یک نسخه گران قیمتر و به صورت جداگانه که از این تکنولوژی پشتیبانی می کند را به فروش خواهد رساند .

 

 

آیفون 7 ازتکنولوژی شارژ بیسیم پشتیبانی خواهد کرد ،اما همپنان معلوم نیست از چه تکنولوژی برای شارژ بیسیم استفاده خواهد کرد . از ویژگی های دیگری که به آیفون 7 اضافه خواهد شد ، ویژگی ضد آب بودن گوشی می باشد . شایعات ادعا کرده اند که اپل در حال آزمایش یک ماده پوشش جدید برای دستگاه های خود میباشد ودر انتها ممکن است آیفون 7 پلاس با حافظه 256 روانه بازار شود.

 

آیفون 6 اس در مقایسه با آیفون 6 تغییرات چندانی نداشت و از این بابت تعجب بسیاری از کاربران را برانگیخت . در نتیجه طراحی یکسان آیفون 7 با آیفون نسل قبل کار عاقلانه ای نیست ، اپل قطعا نیاز دارد تا موبایل بعدی اش را به شکلی بیش از اندازه جذاب توسعه دهد.

دیدگاه‌ها (0)

  • دیدگاه های نامرتبط به مطلب تایید نخواهد شد.
  • از درج دیدگاه های تکراری و اسپم پرهیز نمایید.
  • هنگام ارسال دیدگاه از کلمات مناسب استفاده کنید.

*
*

>>>آموزش حذف گوگل اکانت FRP سامسونگ Samsung اندروید 10 تا مدل های 2020<<<مشاهده!
+