((به موب وان خوش آمدید تمام فایل های انجمن موب وان رایگان میباشند موب وان دارای نماد اعتماد و پشتیبانی انلاین 24 ساعته میباشد ))
حل مشکل ارسال نکردن فایل یا apk از طریق بلوتوث در نکسوس ها سایز صفحه نمایش:6.0 اینچ حافظه داخلی: 64 و 128 حافظه رم: 6 گیگ دوربین:دوگانه 12 مگاپیکسل سیستم عامل: اندروید 9.0 تراکم پیکسلی:537 PPI باتری:3500 میلی آمپر
کانال رسمی موب وان در تلگرام انلاک بوت لودر محل تبلیغات شما استخدام.همکاری نویسندگی
نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1
  1. Top | #1
    مدیر بخش

شماره عضویت
    1040
    عنوان کاربر
    مدیر بخش
    مدل گوشی
    Sony Xperia X
    تشکر شده 408 بار در 278 ارسال.

حل مشکل ارسال نکردن فایل یا apk از طریق بلوتوث در نکسوس ها

به نام خدا

سلام به همه موب وانی های عزیز امروز قصد دارم یک راه حل برای حل مشکل ارسال نشدن apk یا فایل های دیگر را در نکسوس ها به شما آموزش بدم.
    این مشکل در نکسوس های قدیمی وجود داشت و طبق آخرین اخباری که به دست بنده رسیده در نکسوس های جدید هم وجود داره(اگر اخبارم قدیمی هست به بزرگی خودتون ببخشید).البته شاید دیگه بلوتوث کارآمد نیاد ولی بنده وظیفه خودم دونستم که راه حل این مشکل را با شما در میان بگذارم(هرچند که این مشکل حساب نمی شود)

فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]

راه حل چیست؟

خب برای حل این مشکل دو روش به شما پیشنهاد می دم و دوستان اگر روش های دیگه ایی بلد هستن در همین تاپیک بگن

روش اول:»»»شما باید اون APK یا هر فایلی که ارسال نمی شه رو به صورت ZIP کنید سپس ارسال کنید
    روش دوم:»»»از طریق برنامه
    Bluetooth File Transfer فایل مورد نظر خود را ارسال کنید(شخصا با این برنامه مشکلات بلوتوثی نکسوس وان خودم رو تقریبا کامل حل کردم)

اما اگر بخواهید از طریق بلوتوث ارسال نکنید روش هایی مانند ارسال با برنامه هایی نظیر زاپیا و ... و یا آپلود فایل مورد نظر ... پیشنهاد می شود
    -----------------------------------------------------------------------------
    امیدوارم به دردتان خورده باشد.برای تشکر فقط از دکمه تشکر استفاده کنید یا برام دعا کنید
    .
    ...
    .
    موفق باشید

موب ون
    ___
    __
    _
    ویرایش توسط glex : 09-20-2016 در ساعت 02:46 PM
    شماره تماس مدیر سایت جهت پاسخ گویی سریع کاربران و درخواست رام ها >> 09189401745

برای تشکر از کلید تشکر در پایین پست استفاده کنید

MOB1

2. کاربر مقابل از glex عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع