نقل قول نوشته اصلی توسط Majidsat نمایش پست ها
سلام گوشی + s 6 edge
به مشکلی که بر خوردم اینه که گزینه حالت خصوصی را فعال کردم البته قبلا فعال بود و هیچ مشکلی هم باهاش نداشتم که دوباره بعد از ریست کردن گوشی فعال کردم و پین هم بهش دادم که بعد از دادن پین وقتی گزینه حالت خصوصی را میزنم میگه فعال کردن حالت خصوصی ناموفق بود دوباره امتحان کنید تو نت هم زیاد گشتم که خیلی ها به این مشکل برخورده بودن و این سوال کرده بودن که هیچ ** تو هیچ سایتی جواب نداده بود من خودم فکر میکنم که احتمالا واسه برنامه 360 سکوریتی میتونه باشه گفتم احتمال میدم
ممنون میشم یه نفر لطف کنه و بگه مشکل از کجاست دبگه نه میشه فعال یا غیر فعال کرد این حالت رو که وقتی گزینه private mode میزنی اخطار میده تا مرحله خواستن پین هم میاد وقتی پین میدی میگه فعال کردن حالت خصوصی ناموفق بود دوباره امتحان کنید ببخشید طولانی شد
و مشکل بعدی اینکه ساعت بیدارباش وقتی گوش خاموش باشه گوشی روشن نمیشه و زنگ نمیخوره مثلا شب کوک کنم بزارم که صبح بیدارم کنه اگه گوشی روشن باشه زنگ میخوره ولی اگه گوشی رو خاموش کنی ** نمیخوره
و سوم اینکه گوشی من زبان فارسی واسه منو نداشت دادم تعمیراتی که زبان فارسی بریز که گفت رام بیلد گوشی من واسه استرالیا بوده و الان عوض کرده و عمان یادم یه کشوری رو گفت که ریختم حالا به مشکلی که خوردم باطریم خیلی زود خالی میشه قبلا عالی بود الان اینطور بگم با چشم میشه کم شدن باطری رو دید شارژ گوشی در موقعی که تعمبراتی داشت رام عوض میکرد میکرد بین 20 تا 30 درصد بود که بعد از اینکه کارش تمام شد بهم گفت رام عوض کرده من گفتم بهش که شنیدم موقع عوص کردن رام حتما شارژ فول باید باشه گفت نه بابا اینها الکی هست برو طوری نیست حالا دارم میبینم واقعی هست و واقعا به مشکل بر خوردم برای رفع این مشکل چکار کنم شارژ گوشی رو پر بکنم برم بگم دوباره رام بریزه خلاصه نمیدونم چکار کنم ممنون میشم این مشکل هم بگید چکار بکنم

سلام یه بار گوشیت فلش کن