((به موب وان خوش آمدید تمام فایل های انجمن موب وان رایگان میباشند موب وان دارای نماد اعتماد و پشتیبانی انلاین 24 ساعته میباشد ))
تم بسیار زیبا و اختصاصی موب وان برای گوشی های اکسپریا-اندروید ۴.۴ به بالا-بدون نیاز به روت سایز صفحه نمایش:6.0 اینچ حافظه داخلی: 64 و 128 حافظه رم: 6 گیگ دوربین:دوگانه 12 مگاپیکسل سیستم عامل: اندروید 9.0 تراکم پیکسلی:537 PPI باتری:3500 میلی آمپر
کانال رسمی موب وان در تلگرام انلاک بوت لودر محل تبلیغات شما استخدام.همکاری نویسندگی
نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1
  1. Top | #1
    مدیر بخش

شماره عضویت
    1040
    عنوان کاربر
    مدیر بخش
    مدل گوشی
    Sony Xperia X
    تشکر شده 408 بار در 278 ارسال.

تم بسیار زیبا و اختصاصی موب وان برای گوشی های اکسپریا-اندروید ۴.۴ به بالا-بدون نیاز به روت

به نام خدا

سلام به همه دوستان گل موب وانی

بار دیگر ما برای شما تم اکسپریا گذاشتیم و اینبار با عطری بویی دیگر. یک تم بسیار زیبا را برای شما ساختم که حتما باید نصب کنید تا از زیبایی آن بفهمید و سعی بر این داشتم تا مخلوطی از رنگ ها را در این تم به کار ببرم که چشم نواز باشد.قابل ذکر است که در هیچ جای تم به غیر از بخش انتخاب تم تبلیغ یا اسمی از موب وان نیست و این تم نیاز به روت ندارد و کاربران در این خصوص اصلا نگران نباشند.

این تم بسیار زیبا توسط بنده (Glex-گلکس) ساخته شده است و سعی بر این داشتم تا حرفه ای و همراه با زیبایی و بسیار سبک باشد و اینطور نیز شد.حجم دقیق این تم ۱.۱۲ مگابایت است و قابل نصب بر روی گوشی های اکسپریا با اندروید ۴.۴ , ۵.۰ , ۵.۱ , ۶.۰ است.با نصب این تم بر روی گوشی خود گوشی شما حال و هوای دیگری می گیرد که لذت بخش است.در ادامه تصاویری از این تم را می بینیم هرچند که فقط با نصب آن می توان زیبایی آن را درک کرد.

این تم اولین تجربه تم سازی من است که چند روزی توسط دوستانم مورد تست قرار گرفته بود و همه ی آن ها راضی بودند و هر سلیقه ای این مضمون را می پسندد.پیشنهاد می کنم حتما این مضمون زیبا را دانلود کنید و بر روی گوشی خود اعمال کنید.حجمش کم است و با نصب کردن آن چیزی را از دست نمی دهید.شما می توانید در پایین این پست درباره این تم بگویید و انتقاد و پیشنهادات خود را به من برسانید تا اگر دوباره تصمیم به ساخت نسخه جدید گرفتم بهتر عمل کنم.
    .
    .
    .
    مشخصات تم:

سازنده: Glex
    حجم: ۱.۱۲ مگابایت
    نسخه: ۱.۰.۰
    نسخه مورد نیاز: اندروید ۴.۴ به بالا
    .
    .
    .
    ----------
    فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]
    ----------
    .
    .
    .

MobOne
    ویرایش توسط Mohammad : 04-22-2016 در ساعت 06:27 PM
    شماره تماس مدیر سایت جهت پاسخ گویی سریع کاربران و درخواست رام ها >> 09189401745

برای تشکر از کلید تشکر در پایین پست استفاده کنید

MOB1

2. کاربر مقابل از glex عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع