موب وان مرجع تخصصی تعمیرات موبایل

iOS8 در کمتر از ۵ روز محبوب تر از اندروید کیت کت نزد کاربران شد

iOS8 در کمتر از ۵ روز محبوب تر از اندروید کیت کت نزد کاربران شد

بعد از فروش ۱۰ میلیونی آیفون ۶ و آیفون ۶ پلاس، حالا نوبت به iOS8 رسیده است که موفقیتی دیگر را برای اپل رقم بزند. هرچند که انتقادات از این سیستم عامل زیاد بوده است اما میزان درصد استفاده کاربران از این نسخه از iOS نشان می دهد که توانسته موفق تر از آخرین نسخه اندروید عمل کند.

 iphone6plus_feature

بر طبق آمار منتشر شده در طی ۵ روز گذشته ۲۵٫۹۵ درصد از کاربران اپل از iOS8 استفاده کرده اند. این بدین معنی است که از هر ۴ آی دیوایس اپل یکی از آن ها از iOS8 استفاده می کند. پیش از این ۴۸٫۴۱ درصد از کاربران از iOS7 و ۴۱٫۰۷ درصد از کاربران از iOS6 استفاده می کرده اند. این در حالیست که تنها ۵ روز از عرضه iOS8 گذشته و بسیاری از کاربران اپل ترجیح می دهند گوشی و تبلت خود را بعد از اولین بروزرسانی سیستم عامل جدید به iOS8 آپدیت کنند. این صبر باعث می شود تا باگ ها و مشکلاتی که کاربران گزارش کرده اند در نسخه های بعد رفع شده و از یک نسخه بی عیب و نقص استفاده کنند.

 ios8_usage_fiksu

اما اگر مقایسه ای داشته باشیم با آمار دانلود کیت کت که آخرین نسخه اندروید محسوب می شود، این سیستم عامل بعد از ۱۰ ماه و ۲۲ روز از انتشار بر روی ۲۴٫۵ درصد از گوشی های اندرویدی نصب شده است. این بدین معنی است که نفوذ کیت کت در بین کاربران اندرویدی در مدت بیش از ۱۰ ماه از نفوذ iOS8 در بین کاربران اپل کمتر بوده و به نظر می رسد کاربران اپل میل بیشتری به بروزرسانی سیستم عامل گوشی خود دارند.

 android mobone.ir

البته یکی دیگر از دلایل این اتفاق این است که برای بروزرسانی هر گوشی اندرویدی به جز نکسوس، کمپانی ها باید به صورت اختصاصی نسخه ای را برای گوشی های خود تولید کنند که همین باعث ایجاد تاخیر در بروزرسانی خواهد شد و بعضا بعضی از کمپانی ها ترجیح می دهند به جای بهینه سازی کیت کت برای گوشی های قبلی خود دست به ساخت و عرضه گوشی های جدید بزنند. مسئله ای که می تواند یکی از معایب اندروید محسوب شود.

به هر حال این نتایج نشان می دهد iOS حداقل در این زمینه بسیار موفق تر از اندروید بوده است. نظر شما چیست؟ و نظر من هم همین است چون اندروید برا هر گوشی یه سبک درست میشه اما اندروید محبوب تر است

موب وان

عادل منصوری

عادل هستم توسعه دهنده اندروید و علاقمند به دنیای موبایل و تعمیرات نرم افزاری دوستان طبق تجربه تیم تخصصی ما با کمترین هزینه در کوتاهترین زمان یک حرفه ای شوید جهت سفارش رام های نایاب تمام برند ها و مشکلات نرم افزاری موبایل با ایدی تلگرام در زیر یا شماره های ما در تماس باشید.

نوشته‌های مرتبط

قوانین ارسال دیدگاه

  • -قبل از ارسال دیدگاه توضیحات نوشته شده را مطالعه کنید.
  • -در ارسال دیدگاه رعایت ادب و استفاده از کلمات مناسب ضروری میباشد.
  • -از ارسال دیدگاه بصورت اسپم خود داری کنید.
دیدگاه‌ها

*
*

>>>آموزش حذف گوگل اکانت FRP سامسونگ Samsung اندروید 10 تا مدل های 2020<<<مشاهده!
+